Jelen – magnetická tabule Kids Wall Decorations

1 890,00 

Popis

Magnetická tabule opatřená tabulovou barvou. Tabule funguje jako nástěnka na poznámky či dětské výtvory, na které dobře drží magnety a může se na ní kreslit  křídou. Tabule se přilepí na rovnou stěnu na oboustrannou lepící pásku 3M.

Jelena je možné dodat v barvě dle přiloženého vzorníku. Pokud není skladem, dodání trvá 3 týdny.

rozměr 96x102cm

značka: KIDS WALL DECORATIONS

facebook: Kids Wall Decorations

 

MAGNETICKÁ TABULE KIDS WALL DECORATIONSTabule je kovová, takže na ní drží všechny druhy magnetů a zároveň má tabulový povrch, na který můžete kreslit klasickými křídami. Barvy jsou akrylátové a zdravotně nezávadné. Barvu si můžete vybrat z přiloženého vzorníku a napsat v objednávce do poznámky dole.

Lepení tabule:

Tabuli na stěnu připevníte pomocí oboustranné lepicí pásky (součást tabule), která je připevněna na zadní straně tabule. Pečlivě zvolte místo kam chcete tabuli připevnit. Plocha stěny musí být rovná bez hrbolů, suchá a malba kvalitní neprašná – můžete zkontrolovat tím, že přejedete dlaní po stěně – pokud stěna pouští barvu doporučujeme místo, na které chcete tabuli lepit napenetrovat. Tabule skladujte a lepte při pokojové teplotě okolo 21°C. Pokud je tabule skladovaná v chladu může dojít k odlepení pásky od tabule, proto ji nechte odležet (zahřát) alespoň 1 den před aplikací na stěnu při pokojové teplotě. Zkontrolujte zda lepící páska dobře drží na plechu a začněte lepit.

Odlepte ochranný pásek a silou přitiskněte ke stěně. Dlaněmi několikrát tlačte na tabuli po celé ploše tabule, aby se co nejvíce přilepila. Po chvilce znovu na tabuli zatlačte a zkontrolujte zda tabule na stěně opravdu dobře drží!

Pokud jsou stěny nerovné doporučujeme přilepit tabuli ke stěně vysokopevnostním lepidlem Mamut (lepidlo, kterým se lepí zrcadla na stěnu)

Kreslení na tabuli:

Na tabuli doporučujeme kreslit klasickou křídou. Křídu setřete vlhkým hadříkem nebo houbičkou.

Odlepení tabule ze stěny:

Uchopte tabuli na jedné straně oběma rukama a pomalu ji silou odtahujte od stěny, aby se minimalizovalo odloupnutí barvy stěny. Pokud ji budete chtít lepit na jiné místo je třeba použít novou montážní oboustrannou lepící pásku. (lepící páska na zrcadla)

Tabule jsou vyráběny na zakázku a dodání trvá cca 3 týdny.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jelen – magnetická tabule Kids Wall Decorations”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 1 =