interiérový design
Interiérový design

MgA. Andrea Vokřálová

Jako interiérová designérka pracuji přes 10 let pod značkou Andys design wwww.andysdesign.cz. Spolupracovala jsem na proměnách pořadu Bydlení je hra pro Českou televizi společně se svou kolegyní MgA. Michaelou Ošťádalovou. V roce 2015 mi vyšla kniha o dětských pokojích "Dejte dětem pokoj". Své zkušenosti dále předávám studentům tohoto oboru na střední uměleckoprůmyslové škole a vyšší odborné škole.

Součástí mé práce je i produktový design, který používám do svých realizací. Největší odměnou je pro mne důvěra klienta a jeho spokojenost. Většina mých klientů se vrací nebo předává kontakt dále svým přátelům.

 

CELKOVÝ NÁVRH PROSTORU

Nevíte si rady s rozvržením dispozice nábytku? I zařizování Vám může zabrat velké množství času. Jakkoliv se to zpočátku zdá atraktivní a tvůrčí, než projdete všechny obchody s nábytkem, dekoracemi a materiály, prolistujete všechny časopisy o bydlení a designu, zjistíte, že to není zase taková legrace. Je to časově velmi náročné.

Pokud si nepřejete komunikovat online, tedy vytvořit e-návrh, nebo prostor je tak komplikovaný, že je potřeba ho vidět osobně, domluvíme termín návštěvy, na které mi řeknete vaše představy a požadavky. Pomohu vám místnost prostorově rozvrhnout, zvolit styl, který máte rádi, vybrat nábytek a doplňky z běžných obchodních sítí nebo navrhnout originální nábytek na míru. Připravím pro vás seznam zařizovacích materiálů a předmětů s odkazy včetně finančního rozpočtu.

Návrh dětského pokoje, ložnice, pracovny nebo obývací části ........................…. 8000 - 10000 Kč (dle náročnosti)

Návrh a realizace na klíč .......................................................................................15000 Kč

Jak pracuji

Před vypracováním návrhu přijedu za klientem a prostor si změřím - často se mi stává, že projekt nesedí nebo se během nějaké doby pozměnil. Vyfotím si ho a zeptám se na vaše požadavky a představy. Zpracování návrhu trvá cca 2 týdny. V případě, že mne napadne více variant posílám více variant maximálně však 3 varianty. Na návrhu dále pracujeme a společně dotváříme (například něco chcete v jiné barvě nebo jiný kus nábytku, který jsem poslala v odkazu). S návrhem vám pošlu i odkazy na produkty pro inspiraci nebo které jsem zvažovala dát do projektu. K finálnímu návrhu pak vytvořím rozpočet na realizaci, poptám řemeslníky (malíře, elektrikáře či truhláře) + produkty z obchodů. V ceně je započten návrh v několika variantách, nákresy pro truhláře, rozpočet na realizaci se seznamem vybavení, odkazy na produkty i pro inspiraci, zajištění řemeslníků, cesta). Návrh se platí 50% předem - po setkání s klientem a 50% po odsouhlasení a ukončení návrhu.

Návrh kuchyně s obývací částí  .................................................................................12000Kč

Návrh kuchyně s obývací částí a realizace na klíč ............................................................................................24000 Kč

Návrh kuchyňské části je časově náročnější. Interiérový designér nemá programy jako kuchyňská studia, která jsou schopna vám navrhnou kuchyň za jednu hodinu. Designér musí vše vymodelovat sám. Rozdíl je však značný! Interiérový designér je nezávislá osoba - není nucen použít produkty od jedné firmy - to má samozřejmě vliv i na finální vzhled kuchyňské linky a cenu. Designér má větší rozhled o materiálech a dokáže vám výrazně ušetřit finance při realizaci.

KONZULTACE

Máte už vybaveno, ale stále tomu něco chybí? Nebo jen potřebujete nějaké kroky zkonzultovat? Pošlete mi fotografie místnosti s vašim komentářem. Konzultace může probýhat osobně, mailem nebo po skypu.

Konzultace s dispoziční vizualizací ..............................................................................6000 Kč
Zde je zahrnuta 2 hodinová konzultace s dispoziční kresbou nebo vizualizací - maximálně 4 pohledy. Odesílám odkazy na produkty z návrhů a předám kontakty na řemeslníky. V ceně je zahrnuta cesta.

E- návrh ........................................................................................................................6000 Kč

V případě, že daný prostor není nijak složitý, pošlete mi fotografie, rozměry prostoru a napíšete vaše představy můžeme pracovat na dálku po emailu. Spolupráce spočívá stejně jako u klasického návrhu jen mi odpadá cesta za vámi, focení, měření.